Фінансове управління Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області

Затверджено бюджет Сєвєродонецької міської територіальної громади на 2022 рік

Розпорядженням керівника Сєвєродонецької міської ВЦА 24 грудня затверджено бюджет Сєвєродонецької міської територіальної громади на 2022 рік.

Напередодні, 23 грудня, відбулись бюджетні слухання з питань презентації проєкту бюджету міської територіальної громади на наступний рік.

Проект бюджету Сєвєродонецької міської територіальної громади на 2022 рік складено на основі Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік», нормативних актів, що регулюють бюджетний процес і взаємовідносини його учасників, аналізу наявної інформації про соціально-економічний стан Сєвєродонецької міської територіальної громади.

Документом визначено загальний обсяг доходів визначено у сумі 1.414.388,019 тис. грн, у тому числі: загального фонду –  1.381.908,106 тис. грн, спеціального фонду –  32.479,913  тис. грн.

З більш детальною інформацією щодо бюджету Сєвєродонецької міської територіальної громади на 2022 рік можна ознайомитись у матеріалах презентації за посиланням: https://sed-rada.gov.ua/vizualizaciya-byudzhetnih-procesiv/prezentaciya-...« повернутися до списку новин