Фінансове управління Сєвєродонецької міської ради

Публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік

12 березня у приміщенні Сєвєродонецької міської ради відбулось публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік та представлення головними розпорядниками інформації про виконання бюджетних програм у відповідній сфері діяльності.

Звіт про виконання міськбюджету минулого року депутати міської ради затвердили на засіданні 58-ї позачергової сесії міськради 19 лютого, а деякі з них взяли участь у його публічному представленні разом з головними розпорядниками бюджетних коштів.

На початку начальник фінансового управління Марина Багрінцева наголосила, що відповідно до змін у Бюджетному кодексі, головні розпорядники бюджетних коштів також здійснюють публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм.

Начальник фінансового управління Марина Багрінцева змістовно та детально зупинилася на всіх видатках і доходах міського бюджету минулого року, озвучила заходи щодо забезпечення публічності бюджетних процесів та нагадала про реалізацію проектів-переможців за рахунок коштів громадського бюджету. По головних розпорядниках бюджетних коштів було представлено показники їх досягнення у межах бюджетних програм за звітних бюджетний період, у тому числі видатки, які проводилися за рахунок бюджету розвитку у 2018 році.

Візуалізацію бюджетних процесів для присутніх здійснено у

Презентації "ЗВІТ про виконання міського бюджету  за 2018 рік  м. Сєвєродонецьк"« повернутися до списку новин