Фінансове управління Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області

Термін подання проєктів громадського бюджету подовжено до 28 травня 2021 року!

Шановні мешканці!

 

Координаційна рада з питань громадського бюджету Сєвєродонецької міської територіальної громади прийняла рішення подовжити термін подання проєктів громадського бюджету на 2021 рік до 28 травня 2021 року!

Таке рішення пов’язано з численними зверненнями мешканців щодо збільшення терміну подання проєктів в зв’язку з великою кількістю святкових та вихідних днів в травні 2021 року.

Нагадаємо, що цього року Громадський бюджет складає 7 000 000 грн! Мешканці подають проєкти, голосують за них та обирають найкращих.  Щонайменше 16 найкращих на думку мешканців проєктів-переможців 2021 року будуть реалізовані Сєвєродонецькою міською військово-цивільною адміністрацією.

Подати проєкт  громадського бюджету можна за посиланням:

https://budget.e-dem.ua/4412900000/projects

Для отримання повного пакету документів, що визначають умови та параметри громадського бюджету, контактні номери телефонів консультантів з написання проєктів, цінник на типові роботи та інше, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням:

https://bit.ly/3dGPtXH

 

Станом на 15:00 14 травня 2021 року отримано 58 проєктів громадського бюджету. Мешканці Сєвєродонецької міської територіальної громади в 2021 року подають проєкти  громадського бюджету наступної тематики:

ЗАГАЛЬНОМІСЬКІ ПРОЄКТИ:

ЗАГАЛЬНООСВІТНІ  ПРОЄКТИ:

СОЦІАЛЬНІ ПРОЄКТИ:

СЕЛИЩНІ ПРОЄКТИ:

  • благоустрій набережної штучного озера в сел.Сиротине для відпочинку, туризму, проведення спортивних змагань з риболовства
  • спортивний майданчик для активних ігр у яслах-садку 45 смт.Борівське
  • встановлення вказівників та банерів в селі Боровеньки
  • освітлення вулиці Колгоспна в смт Борівське
  • освітлення в сел.Метьолкіне
  • нова фасадна частина огорожі навколо Борівського навчально-виховного комплексу
  • огорожа шкільної території Новоастраханського ліцею
  • відкритий мистецький простір з встановленням сцени в селі Єпіфанівка

 

Нагадаємо, що минулого року  проєкти громадського бюджету підтримали більше 12 тисяч мешканців! Перемогу отримали 15 проєктів, на реалізацію яких в бюджеті громади було передбачено майже 6 млн грн. Ознайомитись зі звітом про реалізацію проєктів-переможців громадського бюджету на 2020 рік можна за посиланням:
https://sed-rada.gov.ua/zviti-pro-realizaciyu-proiektiv/zvit-pro-realizaciyu-gromadskogo-byudzhetu-2020-roku

 

Чекаємо на проєкти громадського бюджету до 28 травня 2021 року!

 

Координаційна рада з питань громадського бюджету Сєвєродонецької міської територіальної громади« повернутися до списку новин