Фінансове управління Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області

«Увага! З 1 по 15 липня триватиме голосування за проєкти громадського бюджету на 2021 рік!»

Запрошуємо мешканців Сєвєродонецької міської територіальної громади з 1 по 15 липня 2021 року долучитись до голосування за проєкти громадського бюджету на 2021 рік. Звертаємо увагу, що кожний мешканець має 4 голоси, по одному за кожний тип проєкту: загальноміський, загальноосвітній, соціальний та селищний.

Прийняти участь в голосувати зможуть мешканці віком від 16 років, місцем реєстрації яких є населені пункти, що входять до складу Сєвєродонецької міської територіальної громади. Також проголосувати зможуть внутрішньо переміщені особи віком від 16 років, що мають довідку про взяття на облік в Сєвєродонецькому УСЗН.

Проголосувати можна одним зі способів:

 1. Онлайн на Е-сервісі «Громадський бюджет» з посиланням:
  https://budget.e-dem.ua/4412900000/projects
  Для голосування необхідно пройти авторизацію через BankID (найбільш поширені – Приват24, Ощад24, Monobank, але це може бути будь-який банк з великого переліку запропонованих на E-сервісі), через електронно-цифровий підпис, IDcard (паспорт), MobileID.
  Детальні інструкції щодо авторизації на Е-сервісі «Громадський бюджет» можна переглянути за посиланнями:

https://youtu.be/KR8Mg8LMYmc

 • Авторизація через BankID на прикладі Ощадбанку
 •  
 • Авторизація за допомогою електронно-цифрового підпису:
 •  
 • Авторизація через MobileID
 •  

 

 

 1. В пунктах для голосування. Цей спосіб буде зручним для мешканців, що не мають можливості пройти електронну авторизацію, та для внутрішньо-переміщених осіб. Для участі в голосуванні необхідно мати з собою паспорт. Звертаємо увагу, що власникам ID-карти необхідно також мати з собою довідку про місце реєстрації, а внутрішньо-переміщеним особам – довідку про взяття на облік в Сєвєродонецькому УСЗН.


« повернутися до списку новин