Фінансове управління Сєвєродонецької міської ради

Посилення співпраці Сєвєродонецької міської ради з програмою «Демократичне врядування у Східній Україні»

28 жовтня заступник міського голови, начальник Фонду комунального майна Олександр Ольшанський за участі фахівців міськради зі створення і реалізації проектів розвитку територій та громадськості провів зустріч з представниками програми «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG-East). Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID. Представляли Програму міжнародний експерт з партисипативного планування Альма Масіч та експерт проекту Ігор Дунаєв.

Програма надає підтримку громадам щодо планування розвитку територій за участю громадян та органів місцевого самоврядування. До проектів розвитку, якими опікується Агентство, відносяться покращення інфраструктури населених пунктів, проекти, пов’язані з опаленням, очищенням води та стоків, створенням ІТ-просторів, бібліотек, молодіжних гуртожитків, що приносять прибуток, просторів бізнес-інкубаторів, місць відпочинку тощо. Діяльність зосереджена на моделюванні процесу участі громадськості, з метою демонстрації переваг, що отримуються від спільних зусиль, спрямованих на покращення у громаді.

Заступник міського голови, начальник Фонду комунального майна Олександр Ольшанський зазначив: «Депутатською групою «Сєвєродончани» нашої міськради поставлена стратегічна мета – посилення співпраці з міжнародними та державними проектами задля розвитку міста та покращення умов життєдіяльності його мешканців. Співпраця з програмою «Демократичне врядування у Східній Україні», що також має за мету покращення умов життєдіяльності громад при розбудові миру на сході України, принесе користь  мешканцям нашої територіальної громади та внутрішньопереміщеним особам, які проживають у Сєвєродонецьку. Завдяки вашій підтримці проекти розвитку територій можуть бути швидко та якісно реалізовані в нашій громаді»

Начальник фінансового управління міськради Марина Багрінцева ознайомила присутніх з підсумками реалізації Громадського бюджету Сєвєродонецької міської ради за 2017-2019 роки та перспективами на 2020 рік.

Департаментом економічного розвитку презентовано результати співробітництва міської ради з реалізації інвестиційних проектів за рахунок коштів міжнародних організацій, державного фонду регіонального розвитку та міського бюджету.

В ході обговорення, за результатами зустрічі, було опрацьовано детальний план впровадження, терміни та бюджет можливих проектів розвитку громади з метою забезпечення їх реалізації та участі в них громадськості.« повернутися до списку новин