Фінансове управління Сєвєродонецької міської ради

Засідання координаційної ради з реалізації Громадського бюджету

15 березня у Сєвєродонецькій міській раді відбулось засідання Координаційної ради з реалізації Громадського бюджету м. Сєвєродонецька (Рада). На засіданні були розглянуті 72 проекти,  які надійшли на конкурс, та визначені головні розпорядники бюджетних коштів для проведення експертизи проектів. За результатами засідання визначено, що найбільша кількість проектів буде надіслана на експертизу до Управління житлово-комунального господарства міськради.

Начальник фінансового управління Марина Багрінцева зазначила, що наші містяни зовсім не байдужі до потреб нашого міста, а отже дуже активно залучились до процесу втілення своїх мрій у життя. За її словами, було отримано дуже цікаві та оригінальні проекти. Лідерами побажань в Громадському бюджеті є дитячі та спортивні майданчики. Крім цього, Марина Іванівна додала, що у з 16 по 30 квітня проходитиме не менш важливий етап – голосування за проекти, які будуть до нього допущені. І саме за результатами голосування стане відомо, які проекти від громадськості будуть реалізовані у 2018 році за рахунок коштів міського бюджету. Тому лише від підтримки жителів залежатиме, що саме виконуватиметься цього року.

Серед окреслених питань, які мешканці міста пропонують у своїх проектах: облаштування зупинок громадського транспорту у місті та прилеглих селищах, створення ботанічного саду, інформаційно-розважальний світлодіодний екран на площі Перемоги, лінгафонний кабінет, Алея мистецтв, електронний кабінет мешканця міста "Розумне місто", сучасний ІТ-центр на базі ЗОШ, облаштування огорожі зелених зон, створення майданчиків для заняття та вигулу тварин, освітлені Арки, благоустрій шкільних територій, ентокультурно-просвітницький майданчик, критий літній кінотеатр, електронний розклад руху пасажирського транспорту на основних зупинках, створення школи актора, обладнання системи автоматичного поливу та створення автоматичного електропостачання у сквері Гоголя с подальшим підключенням до відновлюваних джерел енергії від сонячних батарей, впровадження електронних черг у міській лікарні, встановлення пристроїв примусового зниження швидкості ("лежачих поліцейських") задля безпеки школярів ті інше.« повернутися до списку новин